Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Studijos Praktikos / darbo pasiūlymai Jaunieji specialistai studijuojantys / išmanantys Kelių eismo saugumo inžineriją

Darbo skelbimai

Jaunieji specialistai studijuojantys / išmanantys Kelių eismo saugumo inžineriją

UAB „Belam Lt“
UAB „Belam Lt“ ieško veiklaus, patikimo, užsibrėžto tikslo siekiančio specialisto, kurį domintų darbas versle arba studentų praktikai atlikti, save išbandyti. Kreipiuosi į Jūsų universitetą, nes VGTU dėstomos programos suteikia žinių, ruošia specialistus, kurių  šiai dienai mums labai reikia.
 
Domina tiek jaunieji specialistai (bakalauro / magistro) studentai, tiek vyresnieji specialistai (savo srities ekspertai, profesionalai / darbuotojai, kurie nori dirbti ir versle), studijuojantys / išmanantys Kelių eismo saugumo inžineriją ir turi šias žinias:
 
Z1. Mokslinių tyrimų metodologijos, metodų, organizavimo, inovacijų planavimo ir diegimo žinios.
Z2. Žinios apie priemones užtikrinančias saugų eismą automobilių keliuose ir gatvėse, transporto srautų planavimą ir modeliavimą.
Z3. Žinios apie saugaus eismo inžinerijoje taikomus naujausius tyrimų metodus bei kelių infrastruktūros valdymą.
Z4. Žinos apie naujausius mokslinius pasiekimus ir plėtojamas metodikas bei technologijas saugaus eismo inžinerijoje, pritaikant savarankiškam mokslinių ir inžinerinių idėjų plėtojimui ir taikymui
 
Arba
 
Gerai išmano civilinę inžineriją ir turi žinių :
 
Z1. Mokslinių tyrimų metodologijos, metodų, organizavimo, inovacijų planavimo ir diegimo žinios.
Z2. Šiuolaikinių informacinių sistemų civilinėje inžinerijoje taikymo galimybių ir jų vystymosi pagrindinių tendencijų žinios.
Z3. Vieningų įvairios paskirties kelių, miesto infrastruktūros ir transporto sistemos tinklų projektavimo, kūrimo ir plėtros metodologijų ir principinių teorinių sprendimų žinios.
Z4. Žinos apie naujausius mokslinius pasiekimus ir plėtojamas metodikas bei technologijas civilinėje inžinerijoje, pritaikant savarankiškam mokslinių ir inžinerinių idėjų plėtojimui ir taikymui.
Keliai
Z5. Kelių planavimo, projektavimo, valdymo ir priežiūros metodikos jų taikymo specialiosios žinios.
Miesto transporto sistemos
Z6. Miesto transporto sistemų planavimo, projektavimo, valdymo ir priežiūros metodikos jų taikymo specialiosios žinios.
Miestų inžinerinės informacinės sistemos
Z7. Miesto inžinerinių informacinių sistemų planavimo, projektavimo, valdymo ir priežiūros metodikos jų taikymo specialiosios žinios.
 
Labai laukčiau atsakymo ir besidominčių naujomis karjeros galimybėmis (arba studentų praktikai atlikti) asmenų gyvenimo aprašymų.
UAB „Belam LT“ yra įsikūrusi Vilniuje ir Kaune.
 
Kontaktai:
 
Inesa Mažliakienė
Inesa.Mazliakiene@belam.lt
Tel. +370 37 302 930
El.paštas: Inesa.Mazliakiene@belam.lt Pasiūlymas galioja iki: 2017-08-02
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė