Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Darbo skelbimai

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

UAB „Amber Cargo“
UAB „Amber Cargo“ – aktyvią veiklą vykdo jau nuo 1995 metų. Įmonė užsiima krovinių gabenimu Vakarų Europos šalyse.  Transportuodama tiek dalinius, tiek pilnus krovinius, įmonė užsitikrino ir įgijo patikimų partnerių. Sėkmingai besiplėčianti įmonė nuolatiniam darbui Vilniuje prie profesionalios komandos kviečia prisijungti patytusią (į) Transporto vadybininką (ę).

Darbo vieta
Vilnius

Darbo pobūdis
  • Krovinių gabenimo Vakarų Europoje nuosavu transportu organizavimas;
  • Vairuotojų darbo organizavimas, maršrutų sudarymas ir kontrolė;
  • Transporto ir krovinių judėjimo kontrolė ir valdymas;
  • Kokybiškas esamų klientų aptarnavimas ir santykių su jais palaikymas;
  • Operatyvus ir profesionalus nenumatytų situacijų sprendimas.

Reikalavimai
  • 1-2 metai analogiško darbo sėkminga patirtis.
  • Geras  lietuvių kalbos lygis, geros anglų ir rusų kalbos žinios.
  • Organizuotumas, operatyvumas ir orientacija į rezultatą.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome
  • Profesinius iššūkius ir aukštos asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes ir galimybę prisidėti prie sėkmingo įmonės augimo .
  • Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį Jūsų kompetencijas ir patirtį.
  • Visas reikalingas darbo priemones, siekiant maksimalių rezultatų.

Atlyginimas
Derybų klausimas

Gyvenimo aprašymus siųsti personalas@ambercargo.lt.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

El.paštas: personalas@ambercargo.lt Pasiūlymas galioja iki: 2017-06-10