Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Kita informacija

Katedros dėstytojų mokslinių interesų kryptys

Aktuali informacija I k. magistrantams
 
 

Tado Medinecko paskaita „Transporto logistikos įmonės veiklos ekonominiai aspektai“

2017 m. spalio 11 d. Logistikos ir transporto vadybos katedros kvietimu transporto vadybos studijų programos trečio kurso studentams atvirą paskaitą tema „Transporto logistikos įmonės veiklos ekonominiai aspektai“ skaitė transporto ir logistikos srities ekspertas Tadas Medineckas.  Pranešėjas yra VGTU Transporto inžinerijos fakulteto absolventas, 12 metų (nuo 2004 m.) dirbęs transporto logistikos srityje. Tadas šiuo metu dirba Advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontoros "Verum" transporto verslo konsultantu, yra VŠĮ „Versli Lietuva“ mentorių klubo narys, investuotojas.
 
Paskaitos metu pranešėjas su studentais pasidalino savo sukaupta patirtimi, teorinius paskaitos elementus papildė praktiniais pavyzdžiais. Taip pat, pasidalino savo įžvalgomis apie transporto logistikos sektoriaus ateities perspektyvas, davė praktinių patarimų bei atsakė į studentų klausimus.    
 
Paskaitos moderatorius - Logistikos ir transporto vadybos katedros lektorius Rimvydas Labanauskis.
 
 

Paskaita apie transporto platformą „TimoCom“ Logistikos ir transporto vadybos katedroje

2017 m. spalio 12 d. TIF Logistikos ir transporto vadybos katedroje buvo skaitoma paskaita apie transporto paslaugų platformą "TimoCom". Paskaitą skaitė "TimoCom" atstovas iš Vokietijos Denisas Pašala. Paskaitos metu buvo pristatyti šios transporto platformos produktų praktiniai ir teoriniai veikimo būdai. Buvo pateiktas elektroninis žemėlapis ir sekimo galimybės, supažindinta su Europos pervežimo konkursų skelbimo programa, pristatytas Europos transporto įmonių katalogas, krovinių ir transporto barometras bei kiti produktai. Studentai turėjo atsakinėti į praktinius klausimus, susijusius su konkrečiomis transporto ir logistikos problemomis.
Paskaitos moderatorė prof. dr. Nijolė Batarlienė

Išvykstamoji paskaita "Krovinių vežimas oro transportu"

Spalio 12 d. Logistikos ir transporto vadybos katedros studentai kartu su dėstytojais Alina Verseckiene bei Rimvydu Labanauskiu dalyvavo išvykoje į Vilniaus oro uostą, kuriame turėjo galimybę stebėti UAB "DHL Lietuva" krovininio lėktuvo atvykimo bei krovinių iškrovimo procesus. Stebint procesus diskutuota apie kasdienines procedūras, nestandartinius atvejus, tendencijas oro transporte ir daugybę kitų temų. Vėliau diskusija persikėlė į pagrindinę UAB "DHL Lietuva" būstinę, kur Baltijos šalių operacijų skyriaus vadovas Donatas Indrašius kalbėjosi su studentais apie jų motyvaciją studijuoti pasirinktoje studijų programoje, karjeros galimybes, darbdavio lūkesčius įdarbinant skirtingo profilio darbuotojus, trumpai supažindino su UAB "DHL Lietuva" struktūra ir veikla.

Katedros vedėjo potvarkis dėl baigiamųjų darbų rengimo ir atsiskaitymo grafiko 2017/2018 m.m.

  • Puslapio administratoriai:
  • Nijolė Valčackienė
  • Birutė Rimkienė
  • Daina Rinkevičienė
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė