Transporto inžinerijos fakultetas Trečias VGTU Transporto inžinerijos fakulteto absolventų ir bičiulių klubo gimtadienis

2018-02-23 14:00 val. — 2018-02-23 20:00 val.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

2018 m. vasario 18 d. VGTU Transporto inžinerijos fakulteto absolventų ir bičiulių klubui sukanka 3 metai. Šia džiugia proga vasario 23 dieną, penktadienį, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje švęsime klubo trečiąjį gimtadienį. Maloniai kviečiame Jus dalyvauti klubo trečiojo gimtadienio šventėje!

3-ojo klubo gimtadienio minėjimo preliminari programa:
15.30–16.00 val. registracija į konferenciją
16.00–18.30 val. konferencija
Transportas po 10 metų
18.00–20.00 val. – klubo gimtadienio šventė

Konferencijos pranešimai:
• Svarbiausi iššūkiai Lietuvos transporto sistemoje. Rokas Masiulis, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras
• Besivejant svajonę: Dakaras – mano gyvenimo lenktynės. Balys Bardauskas, motociklininkas, Dakaras 2018 lenktynių dalyvis.
• Rytojaus transporto technologijos: galimybės Lietuvai. Vladas Lašas, verslininkas, visuomenininkas, inovatorius, verslo angelas.

Maloniai prašome iki vasario 22 d. informuoti apie dalyvavimą: giedrius.garbincius@vgtu.lt arba tel. +370 652 12772