Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU „Inžinierių dienų“ (INDI'17) dalyviai griaudėjo TIF laboratorijoje

VGTU „Inžinierių dienų“ (INDI'17) dalyviai griaudėjo TIF laboratorijoje

2017-05-16
VGTU „Inžinierių dienų“ (INDI'17) dalyviai griaudėjo TIF laboratorijoje
Gegužės 12 dieną Transporto inžinerijos fakultete (TIF) griaudėjo kasmetinis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Elektronikos, Transporto inžinerijos ir Mechanikos fakultetų studentų organizuojamas renginys „Inžinierių dienos“ (INDI‘17).

Universiteto jaunosios bendruomenės pamėgtas renginys startavo gegužės 11 dieną Transporto rūmuose (TIF, Plytinės g. 27) šūkiu Užsivedam! Jau kitą dieną INDI'17 persikėlė į TIF Automobilių transporto katedros (ATK) laboratoriją, net 36 entuziastai patikėjo savo automobilius traukos stendo egzaminui - griausmingam ir emocingam galios matavimui.

Pusdienį vykusių „Inžinierių dienų“ metu TIF kieme buvo išmatuota daugybė arklių, sūkių bei paleista gausybė triukšmo. Emocijų apsuptyje InDi'17 taip pat surengė „Geriausio vairuotojo konkursą.

Daugiau informacijos apie InDi'17 galite rasti čia.
    • Audrius Griška