Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU Didžiojoje auloje įteikti diplomai Transporto inžinerijos fakulteto absolventams

2017-06-23
2017 m. birželio 23 d. (penktadienį) 10:00 val. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Centrinių rūmų Didžiojoje auloje vyko iškilminga diplomų įteikimo šventė Transporto inžinerijos fakulteto absolventams.

Šventinėje ceremonijoje diplomantus ir jų artimuosius, svečius bei fakulteto bendruomenę sveikino VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas, iškilmių svečias Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius bei Transporto inžinerijos fakulteto dekanas prof. dr. Olegas Prentkovskis.

Diplomai įteikti sausumos transporto inžinerijos bakalaurams ir magistrams, transporto ir logistikos bakalaurams.
Taip pat diplomai įteikti dėstytojams už puikų darbą vadovaujant absolventų baigiamiesiems darbams.

Nuotaikingą atmosferą šventės metu palaikė VGTU orkestras.