Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Valstybės remiamos paskolos

2018-03-01
Valstybės remiamos paskolos
Studentai, norintys gauti valstybės paskolą arba valstybės remiamą paskolą, privalo Valstybinio  studijų fondo tinklalapyje , užpildyti nustatytos formos prašymą-anketą ir pateikti ją Fondui nurodytu būdu iki 2018 m. kovo 23 d.

Studentas, norėdamas gauti valstybės remiamą paskolą, privalo Fondo tinklalapyje užpildyti ir pateikti nustatytos formos prašymą-anketą.Užpildyti paraišką galima prisijungus per Fondo informacinę sistemą IS PASKOLA https://studentai.vsf.lt/studentai/, taip pat per Elektroninių valdžios vartų tinklalapį. Elektroninių valdžios vartų portalą galite rasti adresu http://www.epaslaugos.lt/, http://www.evaldzia.lt/ arba http://www.govonline.lt.

Jeigu studentas nori pasinaudoti pirmumo teise gauti valstybės remiamą paskolą  ar studijų metu palūkanų apmokėjimą valstybės lėšomis dėl to, kad jam iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jo tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę, studentas privalo pristatyti šią aplinkybę patvirtinančius dokumentus.

Daugiau informacijos - http://vsf.lrv.lt/lt/parama-studentams-veiklos-sritys/valstybes-remiamos-paskolos-3
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė