Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Užsienio partnerinių universitetų dėstytojų paskaitos Transporto inžinerijos fakultete

2017-04-21
Šių metų balandžio 25-26 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) viešintys užsienio universitetų dėstytojai skaitys atviras paskaitas Transporto inžinerijos fakultete (TIF) Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijų programos studentams.
  • 2017-04-25 d. (antr.) 14.30 val. VGTU Transporto rūmai, 402 a.
Paskaita RFID technology and barcodes”. Dr. Roman Hruška (Pardubice universitetas, Čekijos Respublika).
  • 2017-04-25 d. (antr.) 16.20 val. VGTU Transporto rūmai, 402 a.
Paskaita Logistics in e-commerce”. Doc. dr. Libor Švadlenka (Pardubice universitetas, Čekijos Respublika).
  • 2017-04-26 d. (treč.) 10.20 val. VGTU Transporto rūmai, 203 a.
Paskaitos Railways as a core of an integrated passenger public transport system ir Railway industrial track as the last mile in supply chain management”. Doc. dr. Borna Abramovič (Zagrebo universitetas, Kroatija).

Kviečiame aktyviai dalyvauti.