Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakultetui ir jo studentų atstovybei – 24 metai!

Transporto inžinerijos fakultetui ir jo studentų atstovybei – 24 metai!

2018-03-25
Transporto inžinerijos fakultetui ir jo studentų atstovybei – 24 metai!
2018 m. kovo 22 d. VGTU Transporto inžinerijos fakulteto dėstytojai ir studentai šventė 24-ąjį fakulteto gimtadienį.
Visus susirinkusius pasveikino Transporto inžinerijos fakulteto dekanas prof. Olegas Prentkovskis bei Studentų atstovybės pirmininkė Gintarė Janauskaitė.
Fakulteto bendruomenės nariai, vaišindamiesi proginiu tortu ir kava, diskutavo įvairiais aktualiais klausimais.

Papildoma informacija:
Transporto inžinerijos fakultetas įkurtas 1994 m. kovo 18 d.
Fakultetas vykdo Transporto inžinerijos bei Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos bakalauro ir magistro studijų programas; doktorantūroje rengiami Transporto inžinerijos (03T) bei Vadybos (03S) mokslo krypčių mokslo daktarai.
Fakultete studijuoja per 1100 studentų.