Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakulteto studentė Simona Januš - projekto „Herojai tarp mūsų“ dalyvė

2016-12-30
Pristatome DELFI kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“ vykdomo projekto „Herojai tarp mūsų“ dalyvę Simoną Januš.

Simona studijuoja VGTU Transporto inžinerijos fakultete Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą ir siekia įgyti transporto ir logistikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Visgi projekto heroje Simona tapo dėl savo veiklos, kuri, kaip minėjo pati, leidžia prasiblaškyti nuo intensyvių mokslų, o daugeliui kitų Vilniaus žmonių padeda įveikti atstumus. Simona dirba UAB „Vilniaus viešasis transportas" troleibuso vairuotoja.

„Mokytis ir dirbti iš tikrųjų yra sunku. Bet darbe pailsiu nuo mokslų, o mokydamasi pailsiu nuo darbo, taigi tai yra suderinama, man yra lengviau, nes neatsibosta tas pats darbas, neatsibosta ir mokslai“, – pasakoja Simona Januš DELFI korespondentui Vyteniui Miškiniui.

Visą tekstą apie TIF studentę heroję tarp mūsų rasite čia.

Projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.