Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakulteto rengiama „Tarptautinė karuselė“ sukosi tarptautinėse logistikos įmonėse
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Transporto inžinerijos fakulteto rengiama „Tarptautinė karuselė“ sukosi tarptautinėse logistikos įmonėse

2017-04-05
Transporto inžinerijos fakulteto rengiama „Tarptautinė karuselė“ sukosi tarptautinėse logistikos įmonėse
„Tarptautinės karuselės“ dalyviai kaupia patirtį ir žinias, nes tarptautinės savaitės renginiai įsisuko į pasaulinių transporto ir logistikos įmonių atstovybes Lietuvoje.
 
Karuselės dalyviai antradienį lankėsi transporto ir logistikos srities lyderių įmonėse - „DSV Transport“ ir „DHL Lietuva“. Stambiose ir dideles struktūras turinčiose įmonėse studentai aplankė keletą padalinių, susipažino su terminalo darbu. Pažintinės praktikos metu dalyviai susitikimo su šiose transporto ir logistikos įmonėse dirbančiais VGTU studentais ir absolventais, kurie papasakojo apie savo darbo patirtis.
 
Svečius taip pat priėmė „DSV Transport“ generalinis direktorius Kim Bartholdy, supažindinimui su įmonės veikla, politika ir vertybėmis, atlikęs pristatymą - „DSV pasaulyje“.
 
„Tarptautinė karuselė“ taip pat įsisuko ir į „DHL Lietuva“ atstovybę. Įmonėje svečiai galėjo stebėti atliekamas užduotis ir gyvai susipažinti su padalinio darbo specifika. Ekskursijos dalyviai susitiko su čia dirbančia VGTU studente, kuri papasakojo apie organizacijos vertybes ir kodėl savo karjerai pradėti pasirinko šią įmonę.
 
Vizito metu įvyko daugeliui netikėtas, bet įdomus susitikimas su Lietuvos Respublikos muitinės kinologais, kurie pabandė žodžiais nupasakoti apie savo veiklą ir pagalbą transporto ir logistikos įmonėms.
 
„Tarptautinės karuselės“ dalyviai taip pat rado laiko aplankyti Trakus, kuriuose turėjo progą susipažinti su svarbiausiais Lietuvos istoriniais momentais bei išvysti ryškių šalies istorijos akcentų.
 
Savaitė tik įpusėjo, tačiau studentų laukia dar daug užduočių ir renginių.
 
TIF prisijungus prie VGTU partnerinių aukštojo mokslo institucijų organizuojamo „Tarptautinės karuselės“ renginių ciklo, visą šią savaitę TIF lankosi studentai iš Nyderlandų Windesheim taikomųjų mokslų universiteto (Windesheim University of Applies Sciences, UAS). Svečiai bendrose komandose su TIF studentais spręndžia transporto ir logistikos praktinius uždavinius, lankosi transporto sektoriaus įmonėse bei institucijose, kur susipažįsta su jų veiklos pobūdžiu ir iššūkiais šalyje, Baltijos regione ir Europoje.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė