Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakulteto lektorius viešėjo Lundo universitete, Švedijoje

2017-04-28
Balandžio 24-28 d. VGTU Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) lektorius Rimvydas Labanauskis lankėsi Lundo universitete (Helsingborgas, Švedija). TIF dėstytojas skaitė paskaitas studentams apie verslo ir logistikos procesų valdymą bei dalyvavo universiteto tyrėjų ir doktorantų seminare skirtame procesų vadybos tematikai.

Vizito Helsingborge metu VGTU atstovas su kelogomis iš Lundo universiteto aptarė abiejų šalių universitetų bendradarbiavimo inžinerijos mokslų srityje galimybes vykdant studentų ir dėstytojų mainus bei dalyvaujant bendruose tarptautiniuose mokslo projektuose.

Lundo universitetas yra vienas seniausių ir didžiausių Švedijos universitetų, įkurtas 1666 m. ir vienijantis 10 fakultetų ir institutų, kuriuose studijuoja virš 45000 studentų iš viso pasaulio. Helsingborgo padalinys įsikūręs prie pat intensyvaus jūrų uosto, o vietos kompanijos aktyviai bendradarbiauja su universitetu, kuris patenka į pasaulio universitetų reitingo pirmąjį šimtuką.