Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakultete prasidėjo tradicinė „TIF tarptautinė karuselė 2018“
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Transporto inžinerijos fakultete prasidėjo tradicinė „TIF tarptautinė karuselė 2018“

2018-04-17
Transporto inžinerijos fakultete prasidėjo tradicinė „TIF tarptautinė karuselė 2018“
Vakar Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakultete prasidėjo jau tradiciniu tampantis kasmetinis renginys „TIF tarptautinė karuselė 2018“. Trečius metus iš eilės vykstantis savaitės trukmės renginys yra unikalus projektas, kurį Vilniaus Gedimino technikos universitetas įgyvendina kartu su partnerinėmis užsienio aukštojo mokslo institucijomis.

Šiais metais renginyje be transporto inžinerijos fakulteto studentų taip pat dalyvaus svečiai iš Vokietijos ir Slovakijos universitetų. Kaip ir ankstesniais metais, pagrindinis renginio siekis – sukurti fakulteto studentams galimybę kartu su užsienio svečiais bendrai spręsti logistikos ir transporto sektoriaus įmonėms aktualius uždavinius. Pastaruosius šiais metais parengė VGTU socialinio partnerio UAB „EASTING“ įkūrėjai Edgaras Rimgaila ir Mindaugas Rimgaila. Įmonės atstovai su tarptautinės karuselės dalyviais taip pat dalinsis savo patirtimi praktinių užsiėmimų ir vizito į įmonės terminalą metu, o renginio pabaigoje įvertins tarptautinių studentų komandų sukurtus pateiktų uždavinių sprendimus.

Be pagrindinės šios savaitės veiklos – įmonės problemos sprendimo nedidelėse tarptautinėse studentų komandose – renginio dalyviams numatyta ir įdomi socialinė-kultūrinė programa, kurios metu partnerinių institucijų studentai galės susipažinti su Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis bei studentiško gyvenimo ypatumais. TIF administracija ir tarptautinės karuselės organizatoriai tikisi, kad šis renginys ne tik suteiks galimybę studentams pritaikyti sukauptas žinias aktualių praktinių transporto ir logistikos srities problemų sprendimui, bet ir paįvairins studijų procesą, leis pajusti komandinio darbo bei darbo multikultūrinėje aplinkoje ypatumus, užmegzti naujų pažinčių ir paskatins prisidėti prie tarptautinės karuselės renginių organizavimo Transporto inžinerijos fakultete ateityje.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė