Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakultete prasideda „Tarptautinės karuselės“ renginiai
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Transporto inžinerijos fakultete prasideda „Tarptautinės karuselės“ renginiai

2017-04-03
Transporto inžinerijos fakultete prasideda „Tarptautinės karuselės“ renginiai
Vilniaus Gedimino technikos uniiversitete (VGTU) prasideda „Tarptautinės karuselės“ renginiai. Transporto inžinerijos fakultetui (TIF) prisijungus prie VGTU partnerinių aukštojo mokslo institucijų organizuojamo renginių ciklo, mūsų studentams atsiveria galimybė praplėsti profesines žinias ir įgyti tarptautinės patirties užsienio institucijose.
 
Jau trečią kartą „Tarptautinėje karuselėje“ dalyvaujančiame VGTU šią savaitę lankosi studentai iš Nyderlandų Windesheim taikomųjų mokslų universiteto (Windesheim University of Applies Sciences, UAS). Svečiai bendrose komandose su TIF studentais spręs transporto ir logistikos praktinius uždavinius, lankysis transporto sektoriaus įmonėse bei institucijose, kur susipažins su jų veiklos pobūdžiu ir iššūkiais šalyje, Baltijos regione ir Europoje.
 
Renginių ciklas prasidėjo įvadiniu organizatorių, dalyvių ir pirmųjų karuselės svečių susitikimu. Susirinkusiems gerų įspūdžių ir įsimintinos savaitės palinkėjo TIF dekanas prof. Olegas Prentkovskis. VGTU Užsienio ryšių direkcijos direktorė Aušra Pelėdienė pasveikino „Tarptautinės karuselės“ dalyvius, svečius, partnerius bei atliko VGTU - lyderiaujančio universiteto pristatymą.
 
Įvadiniame susitikime taip pat dalyvavo svečiai iš LR susisiekimo ministerijos ir AB „Lietuvos geležinkeliai“. Susisiekimo ministerijos Plėtros ir tarptautinių ryšių departamento direktoriaus pavaduotojas Nerijus Kaučikas supažindino su gyvybingomis transporto sektoriaus perspektyvomis, o AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovaujantis Rail Balticaprojekto direkcijos vyriausiasis ekonomistas Saulius Poškus pristatė patį projektą bei jo svarbą ir aktualumą šalies ekonomikai ir visam regionui.
 
Susitikimo dalyvių tarpusavio ryšius palaikė ir renginį moderavo šio ciklo TIF kuratorius dr. Aidas Vasilis Vasiliauskas.
 
„Tarptautinės karuselės“ paskaitų ir praktinių užsiėmimų renginiai tuo pačiu metu įsisuka Austrijos, Vokietijos, Suomijos, Nyderlandų, Slovakijos, Prancūzijos ir Lietuvos aukštojo mokslo institucijose, kur skirtingų universitetų studentai gali rinktis juos dominančią temą bei savarankišką studijų savaitę paskirti profesinių žinių gilinimui užsienio universitetuose.
 
Studentų darbas ir atliktos užduotys bus įvertinti bendru visų aukštųjų mokyklų patvirtintu sertifikatu – 2 ECTS kreditais.
 
„Tarptautinės karuselės“ renginiai vyks 2017 balandžio 3-7 dienomis daugelyje šalies institucijų ir VGTU Transporto inžinerijos fakultete.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė