Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Transporto inžinerijos fakultetas VGTU atvirų durų dienoje prisistatė renginiais
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Transporto inžinerijos fakultetas VGTU atvirų durų dienoje prisistatė renginiais

2017-04-06
Transporto inžinerijos fakultetas VGTU atvirų durų dienoje prisistatė renginiais
VGTU vyko atvirų durų dienos, pritraukusios inžineriniais mokslais susidomėjusių moksleivių.
 
Transporto inžinerijos fakultetas (TIF) atvirų durų dienos mugėje pristatė vykdomą mokslinę ir studijų veiklą, papasakojo moksleiviams apie transporto inžinerijos mokslo kryptis bei supažindino smalsuolius su skirtingas kryptis atspindinčiomis studijų programomis bei dalinosi patirtimi ir įspūdžiais apie gyvenimą universitete. 
 
Didelis dėmesys buvo skiriamas naujai TIF bakalauro studijų programai – transporto saugaus eismo inžinerijai. Nuo šių metų rugsėjo stojantiesiems siūlomos šiuolaikinės, vienintelės šalyje šios srities, inžinerines-technologines žinias ir socialinius veiksnius apjungiančios sistemingos studijos, kurios apima pagrindinius darnaus transporto sistemos veiksnius, susijusius su saugiu jos dalyvių eismu ir jo valdymu. Daugiau apie naują studijų programą galite sužinoti čia.
 
Atvirų durų diena moksleiviams pasiūlė temines paskaitas. Susidomėję transporto inžinerija svečiai susirinko į Automobilių transporto katedros lektoriaus Pauliaus Skačkausko paskaitą apie "Šiuolaikines automobilių technologijas saugaus eismo kontekste". Susitikime ilgai netrukus pereita prie diskusijų apie saugaus eismo sistemų sudėtingumą, apie pagrindinių elementų – vairuotojo, automobilio, aplinkos ir kelio – įtaką saugiam eismui, nuomonių įvairiovės sulaukė artėjančios autonominių automobilių ateities tema, kurioje moksleiviai dėmesį atkreipė į ne tik technologinę svarbą, bet ir į moralinę temos pusę. 
 
Mokiniai taip pat domėjosi studijomis ir galimybėmis studijuojant Transporto inžinerijos fakultete.
 
Po paskaitos moksleiviai patikrino savo žinias viktorinoje "Saugus eismas ir technologijos"". Atviroms durims prasivėrus į VGTU aikštelę, moksleiviai buvo supažindinti ir galėjo išbandyti automobilio slydimo sistemą, kuri, reguliuojant kibumo su kelio danga stiprį, leidžia imituoti automobilio slydimą. 
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė