Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija TIF „Tarptautinės karuselės“ dalyviams – praktinių išbandymų metas

TIF „Tarptautinės karuselės“ dalyviams – praktinių išbandymų metas

2017-04-07
TIF „Tarptautinės karuselės“ dalyviams – praktinių išbandymų metas
Transporto inžinerijos fakultete (TIF) vykstantys „Tarptautinės karuselės“ renginiai sukvietė dalyvius praktiniams užsiėmimams.

Tarptautinės savaitės studentai savo gebėjimus turėjo pademonstruoti atlikdami TIF lektorių – Šarūno Šukevičiaus ir Pauliaus Skačkausko – parengtą užduotį pavadintą „Pirmieji žingsniai autonominio transporto link“. Lietuvos ir Nyderlandų studentų grupės teoriniais skaičiavimais kūrė ir aikštelėje praktiškai išbandė autonominio automobilio vairavimo programą.

Pagal numatytą užduotį, kiekviena studentų grupė turėjo sudaryti automobilio valdymo algoritmą, kurio tikslumą komandos patikrino VGTU bandymų aikštelėje, automobilio vairavimą patikėdami automobilio vairo valdymo robotui, atliekančiam judesius pagal studentų pateiktus skaičiavus.

Bandomųjų važiavimų metu pakoregavus teorinių skaičiavimų rezultatus, visiems dalyviams pavyko sėkmingai susitvarkyti su užduotimi saugiai įveikiant trasą.

• Audrius Griška