Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija TIF renginyje – nuo naujų partnerių iki dakaro automobilių ekspozicijos
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

TIF renginyje – nuo naujų partnerių iki dakaro automobilių ekspozicijos

2018-03-01
TIF renginyje – nuo naujų partnerių iki dakaro automobilių ekspozicijos
Pirmą pavasario dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko Transporto inžinerijos fakulteto organizuotas seminaras „Saugumas gatvėje ir lenktynių trasoje“. Jo metu taip pat pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp VGTU, UAB „Silberauto“ ir asociacijos „Lietuvos automobilių sporto federacija“ (LASF). Pripažindami, kad pažangą lemia glaudūs mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšiai bei būdami suinteresuoti skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, sutartį parašais patvirtino VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas, UAB „Silberauto“ valdybos narys, Plėtros ir aptarnavimo skyriaus vadovas Linas Trakšelis ir Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Romas Austinskas.


Po sutarties pasirašymo vykusio seminaro metu pranešimą apie eismo saugumą Lietuvoje skaitė VGTU Automobilių inžinerijos katedros dėstytojas doc. dr. Vidas Žuraulis. LASF atstovas dr. Mindaugas Melaika pasakojo apie saugumą sporte ir keliuose, o UAB „Silberauto“ marketingo vadovas Saulius Gražys atskleidė, kokios naujausios saugos sistemos diegiamos šiuolaikiniuose naujuose automobiliuose. Seminarą užbaigė Dakaro šturmanas Saulius Jurgelėnas, pasidalinęs įspūdžiais iš Dakaro ralio.

Po seminaro visi dalyviai persikėlė į automobilių aikštelę prie VGTU centrinių rūmų, kur organizuota dakaro ir ralio automobilių ekspozicija, vyko Mercedes Benz automobilių ir jų galimybių demonstracija bei apdovanoti studentiškiausio automobilio konkurso nugalėtojai. Studentiškiausio automobilio konkurso nugalėtojais paskelbti Ignas Skaburskis, Eimantas Butrimas, Martynas Pilkauskas ir Anita Kušlevič.


Renginio nuotraukų galeriją galite rasti VGTU Facebook paskyroje.

  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė