Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija TIF mokslininkai dalyvavo Lietuvos energetikos instituto inicijuotoje diskusijoje - „Transportas šiandien ir rytoj“
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

TIF mokslininkai dalyvavo Lietuvos energetikos instituto inicijuotoje diskusijoje - „Transportas šiandien ir rytoj“

2017-04-18
TIF mokslininkai dalyvavo Lietuvos energetikos instituto inicijuotoje diskusijoje - „Transportas šiandien ir rytoj“
Balandžio 14 d. Lietuvos energetikos institute vyko Lietuvos energetikos instituto Jaunųjų mokslininkų sąjungos kartu su Vandenilio energetikos asociacija organizuojama diskusija - „Transportas šiandien ir rytoj“.
 
Į diskusiją pakviesti dalyvauti Vilniaus Gedimino technikos universiteto Automobilių transporto katedros atstovai dr. Saugirdas Pukalskas, dr. Alfredas Rimkus ir dr. Mindaugas Melaika. ATK mokslininkai pristatė pranešimą - „Vandenilio kaip kuro priedo panaudojimas kartu su gamtinėmis dujomis. Nauda ir perspektyvos“.
 
Ar mes esame pasiruošę naujų technologijų integracijai transporto sektoriuje? Elektromobilių paklausos ir pasiūlos augimas, patikimų energijos saugojimo sistemų sukūrimas, vandenilio technologijų taikymas ar šio kuro, kaip priedo, panaudojimas kartu su gamtinėmis dujomis - tai tik keletas pavyzdžių, kurie suteikia impulsą diskusijai, kokiomis transporto priemonėmis naudosimės ateityje, - skelbia diskusijos rengėjai, į seminarą sukvietę mokslo, verslo, asociacijos atstovų bei iniciatyvinių projektų autorių.
 
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė