Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija TIF konferencija „Mokslas - Lietuvos ateitis“ sukvietė jaunuosius mokslininkus diskusijai
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

TIF konferencija „Mokslas - Lietuvos ateitis“ sukvietė jaunuosius mokslininkus diskusijai

2017-05-15
TIF konferencija „Mokslas - Lietuvos ateitis“ sukvietė jaunuosius mokslininkus diskusijai
Gegužės 12 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) įvyko Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos ciklas „Mokslas - Lietuvos ateitis. Transporto inžinerija ir vadyba“.
 
20-toji Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) drauge su partneriais rengiama konferencija subūrė jaunuosius mokslininkus aptarti šių dienų transporto inžinerijos ir transporto vadybos situacijos, aktualijų ir siūlymų.
 
Pagrindinis konferencijos siekis yra sutelkti plačią jaunųjų ir patyrusių mokslo atstovų bendruomenę mokslinei diskusijai apie transporto, kaip savarankiškos mokslo srities, problemas ir iššūkius. 
 
Plenariniu posėdžiu prasidėjusią konferenciją sveikinimo žodžiu atidarė organizacinio komiteto pirmininkas doktorantas Paulius Skačkauskas. Renginio dalyvius ir svečius pasveikino TIF dekanas prof. dr. Olegas Prentkovskis. Su beprasidedančia konferencija taip pat visus pasveikino ir organizacinių partnerių - Nacionalinio aviacijos instituto (Ukraina) - atstovai.
 
1998-aisiais surengta pirmoji transporto srities jaunųjų mokslininkų konferencija šiandien rengiama drauge su partneriais. Nuo 2006-ųjų metų organizuojant renginį prie VGTU prisijungė Nacionalinis aviacijos institutas (Kijevas, Ukraina), o 2011-aisiais rengėjų gretas papildė Lietuvos automobilių inžinierių sąjunga.
 
Konferencijos kalba - lietuvių.
 
Daugiau informacijos apie 20-ąjį jaunųjų mokslininkų konferencijos ciklą rasite čia.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė