Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Stiprinama partnerystė: VGTU viešėjo LR susisiekimo ministras R. Masiulis
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Stiprinama partnerystė: VGTU viešėjo LR susisiekimo ministras R. Masiulis

2017-06-09
Stiprinama partnerystė: VGTU viešėjo LR susisiekimo ministras R. Masiulis
Penktadienį Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) sulaukė neeilinių svečių – aptarti bendradarbiavimo galimybių ir plačiau susipažinti su universiteto veikla transporto srityje atvyko LR susisiekimo ministerijos delegacija su ministru Roku Masiuliu priešakyje.
 
„Esame vienintelis universitetas Lietuvoje, rengiantis transporto infrastruktūros specialistus – žmones, kurie vėliau dirba jūsų sferoje. Mums labai svarbu aptarti tiek mokslo, tiek studijų klausimus, svarbu aiškiai suprasti, ko tikimės vieni iš kitų, siekiant pažangos ir geriausių rezultatų susisiekimo srityje. Tikiu, kad ši diskusija bus naudinga ir prisidės prie teigiamų pokyčių“, – susitikimo metu sakė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.
 
Jam pritarė ir susisiekimo ministras R. Masiulis: „Malonu viešėti jūsų universitete, kuris parengė daugybę mūsų sektoriaus darbuotojų. Didžiausias mūsų siekis yra tas, kad Lietuva iš technologijų vartotojų pereitų į pirmas technologijų vystytojų gretas. Savo šalyje turime ugdyti naują ambicingų lyderių kartą, kuri kilsteltų valstybę į aukštesnį lygį. Būtent geriausių, pažangiausių specialistų rengimo tikimės iš VGTU ir esame pasirengę visokeriopai pagelbėti šiam procesui.“
 
Susitikime, kurio metu ministerijos atstovams pristatyta VGTU veikla bei pasiekimai, aptarti partnerystės stiprinimo būdai, taip pat dalyvavo viceministras Paulius Martinkus, ministro patarėjas Gediminas Vaitkevičius, ministro patarėja Vytautė Šmaižytė, VGTU mokslo ir inovacijų prorektorius Antanas Čenys, studijų prorektorius Romualdas Kliukas, Transporto inžinerijos fakulteto dekanas Olegas Prentkovskis, Aplinkos inžinerijos fakulteto dekanas Donatas Čygas, Antano Gustaičio aviacijos instituto direktorius Jonas Jusionis, Mokslo direkcijos direktorius Vaidotas Vaišis.
 
Svečiai aplankė VGTU  Taikomoji statinių, konstrukcijų ir medžiagų laboratoriją,  Kelių tyrimo institutą, Statinių skaitmeninio ir informacinio modeliavimo technologijų centrą ir iš arti susipažino su čia vykdoma veikla.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė