Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Mobiliųjų mašinų ir geležinkelių transporto katedros lekt. V. Petrenko lankėsi Ostravos technikos universitete
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Mobiliųjų mašinų ir geležinkelių transporto katedros lekt. V. Petrenko lankėsi Ostravos technikos universitete

2017-12-15
Mobiliųjų mašinų ir geležinkelių transporto katedros lekt. V. Petrenko lankėsi Ostravos technikos universitete
2017 m. gruodžio 6−8 d. VGTU Transporto inžinerijos fakulteto Mobiliųjų mašinų ir geležinkelių transporto katedros dėstytojas Viačeslav Petrenko pagal ERASMUS+ akademinių mainų programą lankėsi Ostravos technikos universitete (Čekija). Mūsų dėstytojas skaitė paskaitas Ostravos technikos universiteto studentams ir pristatė studentams studijų galimybes Vilniaus Gedimino technikos universitete. Taip pat Čekijos universiteto darbuotojai organizavo turiningą ERASMUS+ vizito programą.

Vizito metu vyko edukacine išvyka į keleivinių geležinkelio riedmenų gamyklą UAB „Škoda Vagonka“. UAB „Škoda Vagonka“ tai Škoda holdingo padalinys gaminantis šiuolaikinius elektrinius traukinius Čekijos ir kitų šalių geležinkeliams. AB „Lietuvos geležinkeliai“ EJ575 serijos dviaukščiai elektriniai traukiniai buvo pagaminti UAB „Škoda Vagonka“ gamykloje. Gamyklos vadovybė organizavo mūsų dėstytojui gaminamos produkcijos pristatymą ir parodė elektrinių ir dyzelinių traukinių gamybos proceso technologijas.

Taip pat dėstytojas V. Petrenko lankėsi Ostravos technikos universiteto Mechanikos fakulteto Transporto institute. Šio Instituto Transporto įrenginių fakulteto darbuotojai organizavo susitikimus ir diskusijas su dėstytojais bei mokslininkais, buvo stebimi vykdomi laboratoriniai tyrimai. Mūsų dėstytojui buvo suteikta galimybė išbandyti skirtingų tipų lėktuvų ir elektrovežio treniruoklius.

V. Petrenko buvo supažindintas su Ostravos technikos universiteto „Studentiškos formulės“ projektavimu ir gamybos ypatumais.
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė