Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Logistikos ir transporto vadybos katedros lektorė dr. Neringa Slavinskaitė skaitė paskaitas Stambulo universitete
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

Logistikos ir transporto vadybos katedros lektorė dr. Neringa Slavinskaitė skaitė paskaitas Stambulo universitete

2017-12-16
Logistikos ir transporto vadybos katedros lektorė dr. Neringa Slavinskaitė skaitė paskaitas Stambulo universitete
2017 m. lapkričio 20–24 d. Transporto inžinerijos fakulteto Logistikos ir transporto vadybos katedros lektorė dr. Neringa Slavinskaitė skaitė paskaitas Stambulo universitete (SU) pagal Erasmus+ Staff Mobility programą Turkijoje.

SU yra įkurtas 1453 m. ir yra vienas iš didžiausių šiame daugiamilijoniniame mieste. SU turi 22 fakultetus, kuriuose studijuoja daugiau nei 70000 studentų, dirba apie 6000 dėstytojų, o moksliniai tyrimai vykdomi 16 mokslinių institutų.

Viešnagės metu SU Transporto ir logistikos fakulteto studentams skaitytos paskaitos tema „Finansinės analizės ypatumai transporto verslo įmonėse“. 

Susitikimų su SU akademinės bendruomenės nariais metu lektorė dr. Neringa Slavinskaitė pristatė VGTU ir savo mokslinius tyrimus, diskutavo apie Lietuvos vardo žinomumą Turkijos visuomenėje ir apie glaudesnių ryšių tarp VGTU ir SU užmezgimą, akademinių bei mokslinių mainų tarp mūsų universitetų produktyvumą.  

Susitikimuose su Transporto ir logistikos fakulteto atstovais aptartos SU studijų programos bei vykdomų mokslinių tyrimų kryptys. 

Vizito Stambule metu užmegzti asmeniniai ryšiai sudarys galimybes tolimesniam bendradarbiavimui, o įgytos specialybės naujos žinios bus integruotos į VGTU dėstomus logistikos ir transporto vadybos dalykus.

  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė