Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Kvietimas teikti paraiškas Lietuvos–Japonijos mokslo projektams ir Lietuvos–Japonijos sklaidos projektams vykdyti

2017-08-02
Lietuvos mokslo taryba skelbia kvietimą teikti paraiškas mokslo projektams ir sklaidos projektams, įgyvendinamiems kartu su Japonijos mokslininkais, vykdyti. Paraiškos priimamos iki 2017 m. rugsėjo 6 d. 16 val.
Numatomas kvietimo biudžetas
Šio kvietimo projektams įgyvendinti planuojama skirti 180 000 eurų:
Kvietimo aprėptis
Kvietimas skirtas teikti paraiškas mokslo ir sklaidos projektams įgyvendinti visose mokslo srityse.
Galimi pareiškėjai ir partneriai
Paraišką Lietuvoje gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija ir partneriu iš Japonijos. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Partneris iš Japonijos turi būti Japonijos mokslo ir studijų institucija. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.
Paraiškų teikimo tvarka
Paraiškos teikiamos abiejose šalyse. Lietuvoje paraiškos teikiamos Tarybai. Japonijoje paraiškos teikiamos pagal Japonijos mokslo finansavimo organizacijos (angl. Japan Society for the Promotion of Science (JSPS)  dvišalio bendradarbiavimo schemą (angl. JSPS Bilateral Joint Research Projects/Seminars).