Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms užsienio universitetuose

Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms užsienio universitetuose

2017-02-20
Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms užsienio universitetuose
Galite teikti paraiškas Erasmus+ studijoms ES ir ne ES šalyse 2017-2018 m. m. rudens arba pavasario semestrui!
(Elektroninė registracija iki vasario 28 d.)

Erasmus+ ES šalyse ir Norvegijoje, Turkijoje, Makedonijoje:
Kviečiame VGTU studentus teikti paraiškas Erasmus+ studijoms/baigiamojo darbo rašymui į užsienio universitetus, gaunant 300 – 500 EUR/mėn. stipendiją 2017-2018 m. m. rudens arba pavasario semestro metu. Stipendija dalinai padengia kelionės, draudimo, vizos išlaidas, todėl rekomenduojama turėti papildomą finansavimo šaltinį padengti gyvenimo išlaidoms svečioje šalyje.

Erasmus+ ne ES šalyse (Baltarusijoje, Kazachstane, Maroke, Serbijoje, Tailande, Čilėje , Egipte, Jordanijoje ir kt.):
Kviečiame VGTU studentus teikti paraiškas Erasmus+ studijoms užsienio universitetuose, gaunant 650 EUR/mėn. stipendiją 2017-2018 m. m. rudens arba pavasario semestro metu. Vykstantiems į ne ES šalis taip pat finansuojamos atsižvelgiant į kelionės atstumą nuo kilmės vietos iki veiklos vykdymo vietos (180-1100 EUR vienkartinė išmoka).

Atrankoje gali dalyvauti II, III, IV kurso bakalaurai, magistrantūros, doktorantūros studijų studentai ir ištęstinių studijų studentai. A. Gustaičio Aviacijos instituto Orlaivių pilotavimo studijų programos studentai Erasmus+ studijų mainams gali vykti tik trečio savo studijų semestro metu, t. y. atrankoje dalyvauti gali pirmame kurse.

DĖMESIO! Paraiškas gali teikti ir studentai, anksčiau jau dalyvavę Erasmus+ programoje, jeigu dar nėra viršiję maksimaliai galimų 12 Erasmus+ mobilumo mėnesių.

Atnaujintą Erasmus+ partnerių sąrašą pagal fakultetus rasite čia.

Paraiškos teikimas bakalauro/magistrantūros studentams:
  • manovgtu.lt -> Tarptautinės galimybės -> Studijų mainai -> Teikti paraišką
Paraiškos teikimas doktorantūros studentams:
Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijų mobilumą, atrankos kriterijus ir atrankos etapus rasite čia. Rekomenduojame susipažinti su skelbiama informacija.

Pasidomėk, kaip sekėsi Tavo kolegoms, kurie jau dalyvavo Erasmus+ programoje! Studentų sėkmės istorijos.

Dėl Erasmus+ studijų tvarkos Tave konsultuoja:
Rasa Žiobakaitė, tel: +370 5 274 4957, el. paštas: rasa.ziobakaite@vgtu.lt