Diplomų įteikimo šventė

2017-01-18
Diplomų įteikimo šventė
Sausio 26 d. (ketvirtadienį) vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bakalaurų ir magistrų diplomų įteikimo universiteto absolventams šventė. Ceremonija vyks SRK-I 03 auditorijoje, Saulėtekio al. 11.

I SRAUTAS

Diplomų įteikimas Antano Gustaičio aviacijos instituto magistrantūros, Aplinkos inžinerijos fakulteto magistrantūros ir  bakalauro, Fundamentinių mokslų fakulteto bakalauro, Kūrybinių industrijų fakulteto magistrantūros, Mechanikos fakulteto bakalauro ir Statybos fakulteto magistrantūros ir bakalauro studentams.

12.00–12.20 val.  Diplomų įteikimų pradžia. Lietuvos Respublikos himnas, sveikinimo kalbos.
Žodį tars:
Rektorius Alfonsas Daniūnas
LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis
12.20–13.20 val. Diplomų teikimas
13.20–13.30 val. Diplomų teikimo ceremonijos uždarymas.

Renginio trukmė: apie 1 val. 30 min.

II SRAUTAS

Diplomų įteikimas Transporto inžinerijos bei Verslo vadybos fakultetų bakalauro ir magistro studentams.

15.00–15.20 val.  Diplomų įteikimų pradžia. Lietuvos Respublikos himnas, sveikinimo kalbos.
Žodį tars:
Rektorius Alfonsas Daniūnas
LR Susisiekimo Ministras Rokas Masiulis
15.20–16.20 val. Diplomų teikimas.
16.20–16.30 val. Diplomų teikimo ceremonijos uždarymas.

Renginio trukmė: apie 1 val. 30 min.
    • Audrius Griška