Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija DBU paramos fondas kviečia į akademines ir profesines stažuotes Vokietijoje
Transporto inžinerijos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4797
El. paštas tif@vgtu.lt

DBU paramos fondas kviečia į akademines ir profesines stažuotes Vokietijoje

2017-03-10
DBU paramos fondas kviečia į akademines ir profesines stažuotes Vokietijoje
DBU (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) - vienas didžiausių Europos fondų, remiantis projektus, skirtus aplinkosaugos technologijų vystymui, moksliniams tyrimams, gamtos ir kultūrinių vertybių išsaugojimui.
 
Stipendija suteikiama 6-12 mėnesių stažuotei Vokietijos mokslinių tyrimų centruose, universitetuose, pramonės įmonėse, ministerijose, įstaigose bei nevyriausybinėse organizacijose.
 
DBU laukia paraiškų iš gamtos mokslo specialistų, inžinierių, ekonomistų, teisininkų, dėstytojų ir visų tų, kurie yra susiję su gamtos ir aplinkos apsauga jų gimtosiose šalyse arba Europos Sąjungoje.
 
Akademinės ir profesinės stažuotės Vokietijoje – puiki galimybė įgyti vertingos patirties, užmegzti naudingus ryšius bei įtvirtinti ir išplėsti studijų metu gautas žinias.
 
Programos tikslas – padėti specialistams užmegzti ilgalaikius kontaktus, kurie padėtų sukurti ekspertų tinklą, kaupiantį žinias aplinkosaugos srityje, besikeičiantį informacija ir vykdantį bendrus aplinkosaugos projektus.
 
Daugiau informacijos apie projektą ir konkurso sąlygas rasite čia.
  • Puslapio administratoriai:
  • Rasa Prentkovskienė
  • Virginija Bobinienė
  • Eglė Dabulevičiūtė
  • Lijana Maskeliūnaitė
  • Justė Kareivaitė