Transporto inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Aktuali informacija stojantiesiems į magistrantūros studijas

Aktuali informacija stojantiesiems į magistrantūros studijas

2017-07-18
Aktuali informacija stojantiesiems į magistrantūros studijas
Iki liepos 31 d. vyksta antrasis priėmimo etapas į Vilniaus Gedimino technikos universiteto magistrantūros studijas.

Registruok prašymą internetinėje prašymų registravimo sistemoje ir sužinok rezultatus (informacija apie kvietimą studijuoti pateikiama per 1 darbo dieną)!

Laisvų vietų sąrašas skelbiamas čia.

Asmenys, gavę kvietimą studijuoti (apie gautą kvietimą stojantysis bus informuojamas el. laišku), turi pasirašyti Studijų sutartį iki nurodyto termino.

Galimi du studijų sutarčių pasirašymo būdai:
  1. atvykstant asmeniškai į VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centrą (su savimi reikia turėti: diplomą, priedėlį, papildomųjų studijų pažymą (jei po kolegijos baigtos papildomosios studijos), asmens tapatybės kortelę/pasą ir jo kopiją, patvirtinimą apie sumokėtą stojimo mokestį (40 Eur));
  2. pasirašant elektroninę studijų sutartį (naudojantis e-valdžios vartų prisijungimo ir tapatybės patvirtinimo galimybėmis (daugiau informacijos). Pasirašius studijų sutartį el. būdu privalote rugsėjo 1-15 d. atnešti į fakulteto, į kurį įstojote, dekanatą: diplomą, priedėlį, papildomųjų studijų pažymą (jei po kolegijos baigtos papildomosios studijos), asmens tapatybės kortelę/pasą ir jo kopiją.

Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro adresas: VGTU Saulėtekio rūmai, I korpusas, 205 kab., Saulėtekio al. 11, Vilnius.

Darbo laikas:
  • pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 16:45 val.;
  • penktadieniais nuo 8:00 iki 15:30 val.;
  • šeštadieniais nuo 9:00 iki 13:00 val.
Kontaktai pasiteiravimui: tel. nr. +370 5 237 0655;  el. paštas magistrantura@vgtu.lt